Apmaksas veidi

Sadarbojoties ar vienoto maksājumu sistēmu AirPay, mēs saviem klientiem piedāvājam plašas un drošas norēķinu iespējas iepērkoties portālā Lombard.lv. AirPay ir ērts un drošs maksājumu instruments preču un pakalpojumu apmaksai interneta tīklā. Ar sistēmas apkalpošanu nodarbojas Latvijas kompānija SIA «AirPay». Kompnija ir reģistrēta kā maksājumu iestāde Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK).
 
Piedāvājam Jums izvēlēties sev ērtako no sekojošiem apmaksas veidiem:
Apmaksa ar maksājumu karti (debetkartes un kredītkartes). Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida norādiet – Apmaksāt rēķinu. Šajā gadījumā AirPay sistēma piedāvas iespēju Jums par pirkumu norēķināties ar Jums pieejamo debetkarti vai kredītkarti.

Apmaksa ar PayPal. Paypal ir populārākais un viens no modernākajiem, kā arī drošākajiem interneta norēķinu un naudas pārskatījumu sniedzējiem pasaulē. Eiropas Savienības robežās PayPal tiek uzraudzīts tāpat kā jebkura banka vai cita finanšu organizācija. Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida norādiet – Apmaksāt rēķinu un izvēlieties iespēju to apmaksāt ar PayPal.

Apmaksa ar Internetbankas starpniecību. Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida norādiet – Apmaksāt rēķinu. Šajā gadījumā AirPay sistēma piedāvās Jums sarakstu ar bankām, kurā norādiet savu banku, kura apkalpo Jūsu internetbanku. Lombard.lv piedāvā iespēju norēķināties ar piecu banku internetbanku starpniecību - Nordea, Swedbank, SEB banka, Norvik banka un DNB banka.